KÕIK VAJALIK TEENUSED ÜHES KOHAS

1.1Välipesu

Sõiduauto 30€/ Linnamaastur 35€

Keemiline eeltöötlemine spetsiaalsete koostistega asfaltmastiksi, putukate, soola eemaldamiseks. Survepesu.
Delikaatne käsipesu šampooniga, veljepesu bituumenist ja piduritolmust. Rehvide läige / värskendamine, kerest välja astuva väljalaskesüsteemi pesu.
Jalamatide (kumm/tekstiil) pesu/puhastus, ukseavade pesu
vahatamine, auto täielik kuivatamine). Kasutades - MaFra extreme black, Taxi XL.

1.2Välipesu + Salongi Puhastus

Sõiduauto 65€/ Linnamaastur 75€

Keemiline eeltöötlemine spetsiaalsete koostistega asfaltmastiksi, putukate, soola eemaldamiseks. Survepesu.

Delikaatne  käsipesu šampooniga, veljepesu bituumenist ja piduritolmust.  Rehvide läige / värskendamine, kerest välja astuva väljalaskesüsteemi pesu.

Jalamatide (kumm/tekstiil) pesu/puhastus, ukseavade pesu.

vahatamine, auto täielik kuivatamine). Kasutades - MaFra extreme black, Taxi XL. 

Kõike tekstiil pinnade puhastus tolmuimejaga, kaasarvatud pagasiruum, klaasidepuhastus seestpoolt, kõike plastik ja nahkpinnade puhastus, sõltuvalt hooajast - läbikuivatamine ja spetsiaalsete silikoon koostisega, kõik kummist tihendid ja lukud spetsiaalsete vahenditega töötlemine.

2.1Salongi Puhastus

Sõiduauto 35€/ Linnamaastur 40€

Kõike tekstiil pinnade puhastus tolmuimejaga, kaasarvatud pagasiruum ja jalamatid - pesu/puhastus (kumm/tekstiil), klaaside pesu seestpoolt, kõike plastik ja nahkpinnade puhastus.

2.2Naha Puhastamine ja Töötlemine

5 kohta 70€/ 7 kohta 100€

Lisaks salongi puhastamisele (punkt 2.1)

Naha keemilinepuhastus Labocosmetica Derma Cleanerkoostisega (istmed/uksed)

Kreemiga/konditsioneeriga katmine naha pehmendamiseks ja elastsuseks täiendava kaitsega päikesekiirtest, naha kuivamisest ja edaspidisest salongi detailide kahjustusest. Presta leather conditioner - värskendabtardunud kuivetunud nahka, puhastab ja konditsioneerib kõik nahast pinnad, tagastades nendele rikkaliku, briljantset läiget.                                                                                                                                             

2.3Täielik salongi keemiline puhastus

Sõiduauto 175€/ Linnamaastur 225€

Kõike tekstiil pinnade puhastus tolmuimejaga, kaasarvatud pagasiruum ja jalamatid - pesu/puhastus (kumm/tekstiil), klaaside pesu seestpoolt, kõike plastik ja nahkpinnade puhastus. Kõike tekstiil kattede (lagi, istmed, põrand, pagasiruum) keemiline puhastus. Salongi peendetailide (rihmad, õhuliinid, istmeterööbasteed)puhastus. Plastik ja kummi detailide töötlemine kaitse koostisega päikese käes läbipõlemise, edaspidise ära kuivamise ja mõrade vastu. Auto täielik kuivatamine

2.4Jalamatide pesu puhastus (kumm/tekstiil)

Kumm 20€/ Tekstiil 30€

Pesu, kuivatamine.

TEENUSPAKETID

3.1Silver

Sõiduauto 200€/ Linnamaastur 250€

Mootoriruumi pesu (kliendi soovil ja kliendi isiklikul vastutusel). Detailautopesu koos keemiliste koostiste lisamisega mitmel etapil kuni igasuguste säästeainete (asfaltvaigud, putukad, sool, väikesed roostepunktid jne) täieliku eemaldamiseni. Kere poleerimine ühes etapis (Presta ultimate) - värskendab lakk- ja värvkatted, eemaldab kerest väikesed kriimustused, annab autole värsketkuju. Autokere katmine püsivahaga (Malco nano care paste wax). Vaha annab püsivust värvitud ja lakitud pinnadele luitumise vastu ja küllastab nii heledate,kui ka tumedate autode värve.

3.2Gold

Sõiduauto 400€/ Linnamaastur 500€

Mootoriruumi pesu (kliendi soovil ja kliendi isiklikul vastutusel). Detailautopesu koos keemiliste koostiste lisamisega mitmel etapil kuni igasuguste säästeainete (asfaltvaigud, putukad, sool, väikesed roostepunktid jne) täieliku eemaldamiseni. Poleerimine 2 etapis (Presta medium, ultimate) eemaldab kuni 75% kriimustusest,loob uueauto välimuse,eemaldabpõhideffektid laki pealt - ämblikuvõrk,hõõrdekohad ,kõik kääbustest ja linnusõnniku jäljed, eemaldabebaõnnestunult värvimise ja lohakaltviidud eelmisepesu jäljed.
Autokere katmine püsivahaga (Malco nano care paste wax). Vaha annab püsivust värvitud ja lakitud pinnadele luitumise vastu ja küllastab nii heledate,kui ka tumedate autode värve.

3.3Platinum

Sõiduauto 625€/ Linnamaastur 700€

Mootoriruumi pesu (kliendi soovil ja kliendi isiklikul vastutusel). Detailautopesu koos keemiliste koostiste lisamisega mitmel etapil kuni igasuguste säästeainete (asfaltvaigud, putukad, sool, väikesed roostepunktid jne) täieliku eemaldamiseni. Maksimaalselt taastavprotseduur lakk- ja värvkattedele 3 etapiga (Presta hard, medium, ultimate) maksimaalselt eemaldab võimalikuddefektid maksimaalseltvõimaliku ideaal seisukorrani,kuid mitte ületades laki vigastamise lävet.
Autokere katmine püsivahaga (Malco nano care paste wax). Vaha annab püsivust värvitud ja lakitud pinnadele luitumise vastu ja küllastab nii heledate,kui ka tumedate autode värve.

3.4Hübriid-polümeer kaitsekate Labocosmetica PRO 100

Sõiduauto 650€/ Linnamaastur 750€

Kahekomponentnepõhi katab auto õhukese, kuid vaatamata sellele vastupidava kihiga, mis kaitseb soolade ladestuste ja roostetusevastu, pinnade hüdrofoobsete omaduste kasvu arvelt. Premium klassi kate, mis tagab väga kõrget vastupidavustkestvusega mitte vähem, kui 30 000 km. (umbes 2 aastat) rasketes kliimatingimustes. Korraliku ja korrektse hoolduse juures kuni 75000 km. või kuni 5 aastat.õhuliinid, istmeterööbasteed)puhastus. Plastik ja kummi detailide töötlemine kaitse koostisega päikese käes läbipõlemise, edaspidise ära kuivamise ja mõrade vastu. Auto täielik kuivatamine

Lisatööd

4.1 Lisa leotus
Sõiduauto 4€/ Linnamaastur 6€

4.2 Lisa anti bituumeni leotus
Sõiduauto 5€/ Linnamaastur 8€

4.3 Veljepesu (bituumen ja piduritolm)
Sõiduauto 20€/ Linnamaastur 45€

4.4 Esitulede poleerimine, kasutades Hübriid-polümeer kaitsekate Labocosmetica PRO 100
Sõiduauto 40€/ Linnamaastur 50€

4.5 Lisateenused 35 eurot/tund

Kõik hinnad alatest. Hinnapakkumise võimalus