Premium Car Wash & Detailing Service

Luxury Detailing on spetsialiseerunud autode komplekshooldusele ja viimistlemisele. Detailing keskus kasutab üksnes usaldusväärseid autohooldusvahendeid. Meie ettevõtte vundamendiks on mõistlikud hinnad, parim kvaliteet ja individuaalne lähenemine igale kliendile. Kõik meie spetsialistid on läbinud põhjaliku väljaõppe ja enamus omavad üle 10-aastast töökogemust. Detailing keskus võtab töösse autod, sõltumata nende klassist ja mudelist. Töötame avaras ja puhtas ruumis. Oleme võimelised teenindama mitu autot korraga.
Helistage ja eelbroneerige aeg telefonil  +372 5559 8500.

00000761-PHOTO-2020-10-10-17-20-48
00000329-PHOTO-2020-09-16-23-38-48
00000392-PHOTO-2020-09-16-23-42-04
00000343-PHOTO-2020-09-16-23-38-55
Luxury Detailing Tondi

Perfektsionism ja esteetika on meie lemmiksõnad.

Paljud autosõbrad arvavad, et auto hooldamine seisneb sõiduki õigeaegses tehnohoolduses. Kuid möödub mõni aasta ning auto kerel hakkavad ilmnema kulumise märgid ja värvkatte alt rooste välja pressima. Kas seda on võimalik vältida? Muidugi on, kui auto eest korralikult hoolitseda, kasutades selleks kvaliteetset autokeemiat ja -kosmeetikat.  

Kvaliteetne ja säästlik autohooldus

Vaha, roostetõrjevahendid, poleerimine – vahendite arsenal, mida detailingus tänapäeval kasutatakse, on piisavalt lai ja mitmekesine. Te ei pea klaaside puhastamise ja salongi koristamisega enam tingimata ise möllama – kasutage parem meie professionaalsele tehnikahooldusele spetsialiseerunud ettevõtte teenuseid. Autod, mootorrattad, ATV-d, lumesaanid, jahid ja isegi lennukid – töötame kõigi sõiduvahenditega ja pärast puhastamist näevad need välja nagu oleks äsja konveierilt maha veerenud. Ei mingit abrakadabrat ega muud võlukunsti – meie spetsialistid lihtsalt teavad, kuidas taastada teie tehnika algne välimus.

Mida me pakume

Tehnikahoolduse teenuste valik on üsna lai. Esmajoones sisaldab see välis- ja sisepesu. Kasutame protseduuri, mis algab leotamisest, misjärel koristame spetsiaalseid vahendeid ja seadmeid kasutades hoolikalt ära kõikvõimaliku mustuse. Tähelepanuta ei jää ainuski sentimeeter. Peseme mustuse surveveega välja ukseavadest ja velgedest, kaitseraudade sisepindadelt ja salongivaipadest. 

Detailing tähendab kompleksset lähenemist ja seepärast viiakse lisaks pesule läbi veel terve hulk lisaprotseduure, mis aitavad hoida auto ideaalses seisukorras. Pärast välispesu kuivatame auto ja poleerime, kasutades vaha, mis silub edukalt mikrokriimustused ja kaitseb pinda hästi mustuse nakkumise eest. Sisepesu sisaldab salongi keemilist puhastust ja kõigi osade põhjalikku töötlemist. Täisteenus hõlmab klaaside ja vaipade pesu ning kvaliteetset rehvi- ja veljepesu. Lisaks detailingule tegeleb keskus veel ka rehvide müügi ja vahetusega ning pakub värvimisteenust.

Luxury Detailing – meie teeninduse eelised

Töötame kiiresti, kvaliteetselt ja asjatundlikult. Pärast detailingut jagavad meie kogenud spetsialistid teiega teadmisi, kuidas tehnikat õigesti hooldada ja milliseid vahendeid kasutada. Aitame teil valida õige autokeemia ja -kosmeetika.

Kui teil aega napib, tulevad meie keskuse töötajad teie nimetatud aadressile, viivad ja toovad kokkulepitud ajal ideaalses seisukorras tagasi. 
Helistage ja eelbroneerige aeg telefonil  +372 5559 8500.

Meie Partnerid